WORLD.gr
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;
Connect

WORLD.gr > Φιλοξενούμενες κοινότητες > Fight Club @ SuperSport FM 94.6
Μεγάλες Αλήθειες
Τα μάτια μας έχουν πάντα το ίδιο μέγεθος εκ γενετής, αλλά οι μύτες και τα αυτιά μας συνέχεια μεγαλώνουν

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Παλιά 12-11-2007, 22:26   #2461 (permalink)
AYO TECHNOLOGY
 
Το avatar του χρήστη mesi13
 
Εγγραφή: Jun 2006
Μηνύματα: 499
mesi13 is on a distinguished road
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

Δεν εχω διαβασει σχολια μπορω να υποπτευθω μονο οτι θα χουμε τις καταγγελιες των Αεκτζηδων για τη σφαγιαστικη διαιτησια αλλα επειδη κατανταει ρουτινα δε θα ασχοληθω καν.Κατ αρχην δε με ενδιαφερει αν θα παρω πρωταθλημα φετος.Ειχα πει περσι οταν σερνομασταν και ολοι θεωρουσαν οτι η παρακμη του Παο δεν θα χει τελειωμο ,οτι αν αποκτηθουν 2-3 παιχτες σε καιριες θεσεις που θα πρεσαρουν(γιατι αυτο ηταν το μεγαλο προβλημα περσι)η ομαδα μπορει να διεκδικησει ακομα και το πρωταθλημα.Φετος αν και εχουμε καποιες τρομαχτικες αδυναμιες στα ακρα βλεπω οτι η ομαδα εχει αποκτησει ξανα ταυτοτητα και γινεται ο γνωστος Παναθηναικος που κανει τους αντιπαλους να φτυνουν αιμα.Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απ αυτα που εχω δει και ισως ημουν και ο μοναδικος ευχαριστημενος Παναθηναικος μετα τη πρωτη αγωνιστικη οταν ειδα καποια πραγματα που πολλοι τα περασαν στο ντουκου.Οσον αφορα το χτεσινο ματς δεν χρηζει κριτικης.Για αλλη μια φορα μας επιασε κοροιδο η Αεκ.Πως ενα ματς που με μαθηματικη ακριβεια πηγαινε για 4-0 καθως και μετα το 2-0 εμεις πιεζαμε για τριτο γκολ εγινε 2-1 πρεπει να μας προβληματισει.Στη νοοτροπια εχουνε γινει πολλα βελτιωτικα αλματα αλλα πρεπει να σταματησουμε να χαριζουμε γκολ.
__________________
THATS MY BOYS
Ο χρήστης mesi13 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-11-2007, 23:54   #2462 (permalink)
ΠΑΛΙΟΣ,αλήτης κ αμαρτωλός!
 
Το avatar του χρήστη gatoni
 
Εγγραφή: Jun 2005
Περιοχή: Γαλάτσι city...
Μηνύματα: 3.972
gatoni is on a distinguished road
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην gatoni
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

http://www.contra.gr/Columns/Paparazzi/175743.html

Αχαχαχαχαχα!!!

Τι πραγματικά έγινε με Δέλλα-Εντόι... Όλη η αλήθεια...
__________________
Perceptum quam ludo aliquantulus ball ex senior.
 click to show
Ο χρήστης gatoni δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-11-2007, 12:52   #2463 (permalink)
Skouliki
 
Το avatar του χρήστη Cantona13
 
Εγγραφή: Sep 2005
Περιοχή: Γιαννενα-Περιστερι
Μηνύματα: 988
Cantona13 is on a distinguished road
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Cantona13
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων


Εχει πλακα να βλεπεις Αεκτζηδες να κλαινε και να χτυπιουνται για την κοκκινη του Δελλα! Η αποψη μου ειναι η ιδια με αυτη που ειπε ο Κοντος χθες στην ΕΡΑ! Ο Δελλας το επαιξε ψευτομαγκας (κατι λεει στον Νταμε συνεχομενα και δεν νομιζω να του λεει ποσο ωραια ματια εχει) ο Εντογιε καποια στιγμη σταματαει ο Δελλας πλησιαζει και η συνεχεια ειναι γνωστη! Επαφη υπαρχει σιγουρα οπως επισης σιγουρα ο Εντογιε υπερβαλλει! Και μετα ο Δελλας εχει και το θρασος να περιμενει και στη φυσουνα τον Εντογιε για να του παραδωσει μαθηματα σεβασμου! Ας κοιταξει λιγο τα μουτρα του τριανταποσο χρονων ανθρωπος να μην τσαμπουκαλευται οταν εχει μια κιτρινη και ας διδαξει μετα τους αλλου περι σεβασμου!

Επισης Καρμακοσμικ εσενα η ΑΕΚ σου εδωσε την εντυπωση οτι θα κερδιζε αν δεν ηταν η "σφαγιαστικη" (χαχαχαχαχα) διαιτησια του "υπαλληλου" (χαχαχαχαχα) του Τζιγγερ; Εμενα παλι μου εδωσε την εντυπωση οτι το ματς θα επρεπε να ηταν κατι αντιστοιχο με το περσινο 1-4 στο ΟΑΚΑ! Εγω ειδα εναν Παναθηναϊκο που στο πρωτο ημιχρονο την ΑΕΚ την ειχε πνιξει κανονικοτατα και που στο περιφημο δευτερο ημιχρονο που οπως ολοι λενε εκατσε και η ΑΕΚ ισορροπησε το παιχνιδι παλι να εχει περισσοτερες και κλασικοτερες ευκαιριες! Αν εσενα αυτη η ΑΕΚ σε ικανοποιει και σου φταιει η διαιτησια τοτε εγω παω πασο! Εγω παντως μετα απο τετοια εμφανιση θα ντρεπομουν να μιλησω για διαιτησια!
__________________
ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ο χρήστης Cantona13 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-11-2007, 13:12   #2464 (permalink)
Evil Nazi
 
Το avatar του χρήστη Xavier
 
Εγγραφή: Jun 2006
Μηνύματα: 2.766
Xavier is on a distinguished road
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Xavier
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

Είδα δηλώσεις Δέλλα και γ@μηθηκα στα γέλια. Τι περιμένεις ρε αγόρι μου να δεις στα ριπλέι δλδ? Αμα εγώ έχω χτυπήσει κάποιον ή όχι το ξέρω. Δεν είναι ανάγκη να περιμένω να δω τι φαίνεται στα ριπλέι ρε καραγκιόζη....
__________________
 click to show
Ο χρήστης Xavier δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-11-2007, 04:15   #2465 (permalink)
Venom
 
Το avatar του χρήστη Commando7hh
 
Εγγραφή: Sep 2005
Μηνύματα: 909
Commando7hh is on a distinguished road
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

Καλα οντως ο δελλας το κουρασε αγρια. και αυτος και ο παπασταθοπουλος(ειδικα αυτος) θα μπορουσαν να ειχαν αποβληθει νωριτερα.

Αλλα εχω αρχισει και αλλαζω λιγο γνωμη για τον Ντοι. Δηλαδη το κατεχει το αθλημα, ειναι αρκετα γρηγορος και αρκετα δυνατος, αλλα δεν ξερω ποσο ψηλα μπορει να φτασει. Ειναι αρκετα παπ@ρας. Αν παιξει συμπαικτης με καποιον μεγαλο παικτη και τον εχει απο κοντα και δει λιγο πως παιζεται το ποδοσφαιρο με κοχονες, τοτε πιστευω οτι θα την παλεψει, αλλιως ισως μεινει για πολλα χρονια στην ελλαδα..
__________________
''All I have in this world is my balls, and my word, and I don't break 'em for no one, jou understand?'' (Tony to Sosa)
Ο χρήστης Commando7hh δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-11-2007, 10:40   #2466 (permalink)
Νέο Μέλος
 
Εγγραφή: Jun 2007
Μηνύματα: 65
silversurfer is on a distinguished road
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

έχω βαρεθεί την ΑΕΚ και τους αεκτζήδες να λένε τα ίδια και τα ίδια. Ο κοντός είναι μόνο λόγια και μόστρα, όταν η ΑΕΚ φτιάξει ομάδα που κάνονικά δεν πρέπει γιατί οι απλοί πολίτες πληρώσαμε τα χρέη, θα έχουν περάσει 200 χρόνια γιατί αυτό το σωματείο για να ξεφύγει από τη γυφτιά πρέπει να αλλάξουν όλα ο πρόεδρος οι φίλαθλοι οι παίκτες και το δυσκολότερο η νοοτροπία του φουκαρά. όλο κουνιοντουσαν και τελικά οι βάζελοι τους κέρασαν. πέρσυ πάλι είχαν εισπράξει αρκετά μπαλάκια πάλι από τον τρίτο παναθηναικό. πιστεύω γενικά πάντως για την πορεία στο πρωτάθλημα ότι ο ΄τιτλος θα είνα του Ολυμπιακού.
Ο χρήστης silversurfer δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-11-2007, 10:44   #2467 (permalink)
belluschi-mania
 
Το avatar του χρήστη anthropas
 
Εγγραφή: Sep 2006
Περιοχή: Καμινια-Πειραιας
Μηνύματα: 2.114
anthropas is on a distinguished road
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην anthropas
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

Αν ο οσφπ καταφερει να παει αλωβητος στο πρωταθλημα μεχρι να ληξει η πρωτη φαση του τσαμπιονς λιγκ και παρει τα ντερμπι με αεκ παο στο καραισκακη το πρωταθλημα δε χανεται με τιποτα.Ο οσφπ εχει το καλυτερο υλικο,εχει την καλυτερη εδρα και ασε τους αλλους να ψαχνουν τα πλαγια αουτ
__________________
Ο χρήστης anthropas δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-11-2007, 11:43   #2468 (permalink)
Planet girl > all
 
Το avatar του χρήστη Kallia
 
Εγγραφή: Jul 2006
Περιοχή: Κηφισιά
Μηνύματα: 391
Kallia is on a distinguished road
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

Για όλες τις ομάδες τα πρωταθλήματα δεν χάνονται με τπτ με τα "αν" και τα "άμα"...
__________________
Veni, vidi, vici…



Ο χρήστης Kallia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-11-2007, 11:57   #2469 (permalink)
Flamboyant....
 
Το avatar του χρήστη Neacel
 
Εγγραφή: Jun 2005
Περιοχή: Ίλιον, κάπου στα δυτικά....
Μηνύματα: 1.719
Neacel is on a distinguished road
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

Να πω και γω μια γνωμη αφού μιλήσανε οι κάθε είδους "ειδικοί" εδώ μέσα.


Δεν παίξαμε ικανοποιητικά. Έκανε λάθη ο general Serra με την μη χρησιμοποίηση κάποιων παικτών. Με νοιάζει βασικα που οι παίκτες που μπήκαν μέσα δεν έδειξαν το απαιτουμενο πάθος αφού στο πρώτο ημίχρονο ήταν σκλαβωμένοι όλοι....

Πάντως φτάνει παιδάκια να την πέφτετε στον Νικο. Μια χαρά τα πε ο Ραζον.

Ο Παπασταθόπουλος γιατί να αποβληθεί?. Δεν το κατάλαβα. Του κάνουν φάουλ και πέφτει. Κοντευει να του κοψει το νημα της ζωής ο Σέριτς και του δινουν καρτα και το φαουλ στο ΠΑΟ. Έλλλλλεος..

Η φάση του Δέλλα είναι αποβολή για τον Τραιανό λόγω του ότι απωθεί με το σώμα τον Ντόι αλλα είναι και αποβολή του Ντοι που αντι να κρατα τα πλευρα του κρατά το κεφάλι του.

Επίσης μου φαίνεται δεν βλέπετε που ο Ντόι μπαίνει στην φάση (μια ακριβως πριν την αποβολή) με το αγκωνα στον λαιμό του Τραιανου. Κανονικά εκεί έπρεπε να δώσει αποβολή στον πωλητή cd και όλα να τελειώσουν εκεί....


Ο Καραγκούνης έπρεπε να χει βγει με τα καραγκιοζιλίκια που έκανε και απαιτούσε κάρτες για τους αντιπάλους.... Τι νούμερα είναι αυτά? Τα έκανε και στην Ίντερ ή στην Μπενφίκα αυτά?

Οσο για τις ευκαιριες.... Ποιες ευκαιριες? Αυτες που έπαιζε σαν μπακ μονο ο Αλβες? Χαίρω πολυ, τρεις με έναν που του βγαίναν? Είπαμε παιδάκια έτσι όλοι κάνουν ευκαιρίες.... Μετρούν αυτές τις ευκαιριες και λένε θα πρεπε να ταν 4-1 το σκορ. Σώπα ρε? Και αν το βαζε ο Ζορο θα πρεπε να ταν 2-2 και αν είχα κεραιες θα μουν τρόλευ....

Τώρα για τους χαρακτηρισμους ΑΕΚακι. Θα πρεπε να ξερετε πως είμαι αλλεργικός σε τέτοιους όρους γι' αυτό να προσέχουμε τι λέμε. Γκέγκε?

ΥΓ: Είστε όλοι τυχεροι που δεν υπάρχει το Ν. Γκουμας. Θα περνάγαν καλα παίκτες τυπου Ντοι και Καραγκουνη εκει μέσα....
__________________
Κάψιμοοοοοοοοοοοοοοοο
 click to show
Ο χρήστης Neacel δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-11-2007, 12:20   #2470 (permalink)
Super Moderator
 
Το avatar του χρήστη depoina
 
Εγγραφή: Nov 2004
Περιοχή: LonDoN
Μηνύματα: 5.548
depoina is on a distinguished road
Προεπιλογή Απάντηση: Το καφενείο των φιλάθλων

Μη φας, κερνάμε γλάρο απόψε

(Μάλλον τα 24 σου έκαναν τρελή ζημιά )
__________________
You're not your job. You're not how much money you have in the bank.
You're not the car you drive. You're not the contents of your wallet.
You're not your fucking khakis.
You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
Ο χρήστης depoina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16 (0 μέλη και 16 επισκέπτες)
 

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Trackbacks are εκτός λειτουργίας
Pingbacks are εκτός λειτουργίας
Refbacks are εκτός λειτουργίας

Μετάβαση


Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:22.

WORLD.gr Copyright ©2004 - 2024 | Powered by vBulletin
Επικοινωνήστε μαζί μας - WORLD.gr: Your world news and information online - Αρχείο - Αρχή

Valid XHTML 1.0 Transitional


Search Engine Optimization by vBSEO 3.2.0